Відкритий реєстр національних публічних діячів УКРАЇНИ

Розширений пошук
zero-corruption

Пошук публічних діячів та пов'язаних фізичних і юридичних осіб. Оновлюється щоденно

background 41616

Досьє публічних діячів та пов'язаних фізичних осіб

background 26454

Досьє пов'язаних юридичних осіб

5682

Документiв

6

Розслідувань

9

Державних реєстрів

Блоги та розслідування

Чи безпечно працювати на коксохімічних підприємствах Ахметова в Україні та США? Чому через три місяці після перевірки Держпраці вибухнув Дніпровський коксохімічний завод? І чому Конгрес США вивчає угоди й листування між представниками компанії олігарха та Управління з охорони праці?
Наші розслідування
Подвійні правила: як розслідують аварії на шахтах та заводах Ахметова в США та Україні
Вдова та діти загиблого 2015 року бізнесмена і депутата Ігоря Єремеєва судяться з ТОВ “Вортекс”, співвласником якого був покійний, за частину величезного комплексу житлових і нежитлових приміщень у селі Глібівка під Києвом. У цьому маєтку живе інший співвласник — екснардеп Микола Мартиненко, обвинувачений у багатомільйонних розкраданнях.
Наші розслідування
Родина покійного нардепа Єремеєва судиться за маєток, в якому живе підсудний ексдепутат Мартиненко
Експрезидент України Петро Порошенко перереєстрував частину своєї кондитерської бізнесімперії “Рошен” на старшого сина Олексія. Інформація про це є у проекті Центру протидії корупції (ЦПК) “Відкритий реєстр національних публічних діячів”.
Наші розслідування
Порошенко почав переписувати кондитерський бізнес на сина
Блог
УВАГА! Ремонтні роботи на сайті: скоро реєстр стане зручнішим
Блог
ТОП 10 публічних діячів з високоризикованими статками
Рінат Ахметов – олігарх, який контролює 30% українського ВВП. Так в одному з інтерв'ю оцінив потенціал мільярдера інший український олігарх Ігор Коломойський. 

Видання Forbes назвало Ахметова найбагатшою людиною України й оцінило його статки у 6 млрд доларів. 

Енергетичні й страхові компанії, банк, медіа, транспортний бізнес, сільське господарство, гірничо-металургійний комплекс та елітна нерухомість. Це загальний, але далеко не повний перелік активів олігарха. Кожен з яких – частина великої міжнародної корпорації СКМ. 

І хоча Рінат Ахметов декларує цілковиту відкритість, вона доволі примарна і стосується тільки тих активів, які він набуває "+/-" законним шляхом. 

Якщо ж актив дістається олігарху в обхід закону, то до моменту його легалізації бенефіціаром зазначається підконтрольна одиниця або довірена особа. Саме цю схему мільярдер наразі "удосконалює", поглинаючи металургійну та коксохімічну промисловості України й розширюючись у США.
Наші розслідування
Рінат Ахметов, ввівши в оману АМКУ, монополізував коксохімічну галузь
Блог
Кого Зеленський призначив керувати областями?
22 травня Кабмін призначив членів наглядової ради “Державного експортно-імпортного банку України”. Серед новопризначенців — австрієць Пауль Торстен, який керує фірмою, підконтрольною сину екс-очільника Партії регіонів та уряду України Миколи Азарова.
Блог
Довірену особу Азарова призначили членом наглядової ради державного Укрексімбанку
Ігор Коломойський – український олігарх. Власник медіа, сталеливарних, феросплавних, нафтових і газових активів; елітної нерухомості, морських терміналів, курортів та літаків. Усі ці активи входять в умовну групу "Приват" й нині частково арештовані.

Втім, арешт накладено тільки на ті активи, які напряму записані на мільярдера або задіяні у схемах виведення грошей з Приватбанку. Інші активи завбачливо виведені в офшори або записані на довірених осіб – trusted persons.
Наші розслідування
Trusted persons: хто управляє офшорними активами Ігоря Коломойського
Під час обшуку в офісі компанії народного депутата від “Радикальної партії Олега Ляшка” Сергія Скуратовського детективи виявили готовий проект рішення Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК) про результати перевірки декларації нардепа. Про це повідомляє проект Центру протидії корупції (ЦПК) Pep.org.ua.
Блог
У депутата від Ляшка під час обшуків знайшли проект рішення НАЗК про результати перевірки його ж декларації

можливості реєстру

img
01
Пошук

Публічні діячі (ПЕПи) є клієнтами з підвищеним ризиком відповідно до міжнародних стандартів з протидії відмивання грошей. Онлайн пошук ПЕПів та пов’язаних з ними фізичних і юридичних осіб.

Перейти до пошуку
img
02
Глибокі досьє. Розслідування. Аналітика

Фіксуємо публічні документально підтверджені факти про підозрілі статки та ризики публічних діячів і пов’язаних з ними осіб. Проводимо свої спецрозслідування про найвпливовіших ПЕПів України

Перейти до блогів Перейти до розслідувань
img
03
Scoring ризику необгрунтованості активів

Більше 4000 публічних діячів подають електронні декларації про доходи та витрати. Наш інструмент аналізує цю інформацію та визначає можливий ризик необгрунтованості статків ПЕПа

Деталі
img
04
Візуалізація даних з декларацій

Інформація з електронних декларацій інтегрована в досьє публічних діячів. Основні дані ми візуалізували для вас

img
05
Зв'язки

Члени сім’ї публічного діяча, його ділові партнери, юридичні особи, в яких ПЕП є власником, засновником чи бенефіціаром - вся ця інформація у табличному та візуалізованому форматах

img
06
Open Data

Можливість інтегрувати дані реєстру з вашим програмним забезпеченням та оперативно виявляти публічних діячів та пов’язаних з ними осіб серед тисяч клієнтів

Деталі

Користуються системою

partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner